Ми розробили спеціальні програми реабілітації та відновлення з урахуванням потреб паціентів, щоб максимально ефективно відновити психічне та фізичне здоров'я та щонайшвидше повернути їх до звичайного життя.

Heading photo

Фізична реабілітація

Чому реабілітація важлива:
Опорно-рухові захворювання можуть суттєво вплинути на якість життя. Втрата рухливості або біль можуть стати великими перешкодами у повсякденному житті.
Реабілітація - це ключ до поліпшення стану здоров'я та повернення до нормального життя.
Основні аспекти реабілітації:
▪️Фізіотерапія та гімнастика: Вправи для поліпшення рухливості і зміцнення м'язів допомагають пацієнтам відновити функціональність свого тіла.
▪️Психологічна підтримка: Важливо не забувати про емоційний стан. Психологічна підтримка та психотерапія можуть допомогти подолати стрес і депресію.
▪️Правильне харчування: Дотримання збалансованої дієти сприяє загоєнню і зміцненню тіла.
▪️Дотримання рекомендацій та нагляд фахівців: Важливо слідувати порадам лікарів і фізіотерапевтів для досягнення кращих результатів.
Якщо Вас або когось з Вашого оточення стосується опорно-рухова проблема, не здавайтеся!
Реабілітація може стати вашим путівником до відновлення здоров'я та повернення до активного життя. Не соромтесь звертатися до фахівців і шукати підтримку від родини та друзів. 

Heading photo

Психологічна реабілітація

В умовах війни посттравматичний стресовий розлад (ПТСР) стає однією із найбільш поширений психологічних патологій. Особливо, якщо мова йде про військовослужбовців — людей, які перебувають у зоні бойових дій. ПТСР у військових діагностують дуже часто, саме тому дана проблема актуальна сьогодні та буде залишатись такою ще довгий час.Симптоматика посттравматичного стресового розладу у військових наступна:- регулярні спогади про травмуючу подію, які часто виникають як флешбеки;- гіперзбудження, проблеми із сном;- потреба все контролювати, надмірна настороженість;- нічні жахи, часто повʼязані із травмуючою ситуацією;- порушення памʼяті;- втрата інтересу до звичної діяльності;- нестабільний емоційний стан;- відчуження від інших людей, навіть близьких та рідних.Наші лікарі - професійні психотерапевти, що спеціалізуються саме на лікуванні наслідків ПТСР, використовуючи сучасні підходи до лікування, доповнюючи психологічне відновлення фізіотерапевтичними практикамиРекомендований курс - від 10 днів з проживанням у затишному готелі посеред тихого лісу.

Made with