Heading photo

Один із найважливіших напрямків нашої діяльності – допомога у відновленні українським військовим, які постраждали, захищаючи мирне життя українців та людей, які борються зі страшним захворюванням – на рак. Ми розробили спеціальні програми реабілітації та відновлення з урахуванням потреб пацієнтів, щоб максимально ефективно відновити психічне та фізичне здоров'я та швидше повернути їх до звичайного мирного життя.

Heading photo

Фізична реабілітація

Проблеми з опорно-руховим апаратом? Це може стати великим викликом, але наш підхід до реабілітації може допомогти знову насолоджуватися активним та здоровим життям.

Основні аспекти реабілітації:
▪️Фізіотерапія та гімнастика: Вправи для поліпшення рухливості і зміцнення м'язів допомагають пацієнтам відновити функціональність свого тіла.
▪️Психологічна підтримка: Важливо не забувати про емоційний стан. Психологічна підтримка та психотерапія можуть допомогти подолати стрес і депресію.
▪️Правильне харчування: Дотримання збалансованої дієти сприяє загоєнню і зміцненню тіла.
▪️Дотримання рекомендацій та нагляд фахівців: Важливо слідувати порадам лікарів і фізіотерапевтів для досягнення кращих результатів.

Heading photo

Реабілітація військових

Один із найважливіших напрямів нашої діяльності – допомога у відновленні українським військовим, які постраждали, захищаючи мирне життя українців.
Ми розробили спеціальні програми реабілітації та відновлення з урахуванням потреб пацієнтів, щоб максимально ефективно відновити психічне та фізичне здоров'я та швидше повернути їх до звичайного життя.
Програми реабілітації розробляються індивідуально, з долученням професійних психотерапевтів та фізичних реабілітологів, включають у себе:
📈Комплексну діагностику, оцінку стану паціента
🤯Індивідуальні психотерапевтичні сессії;
💪Індивідуальні заняття з реабілітологом та у спортзалі;
💆‍♂️Лікувальний масаж;
🧘Комплекс фізіопроцедур (лазерна терапія, ударно-хвильова терапія, пресотерапія, гідромасаж, електроміостимуляція та інші.);
🥗Індивідуальну програму харчування, підібрану під потреби пацієнта;
🏡Комфортне проживання в затишному номері готелю
Тривалість курсу визначається індивідуально, рекомендована – від 14 днів

Heading photo

Реабілітація онкохворих

Найголовніша боротьба – за життя - із страшною хворобою, забирає усі сили та ресурси організму.
Спеціалісти медичного центру МЕДОК розробили програму реабилітації онкохворих, що дозволить відновити сили та почувати себе краще, повертаючись до здорового життя.
Програму реабілітації проходити можна максимально комфортно – проживаючи у нашому центрі і не відволікаючись на буденне.
Тривалість курсу – від 7 днів.
Курс включає в себе:
💉Комплексна діагностика, оцінка стану паціента
🧘Індивідуальні психотерапевтичні сессії;
💆‍♀️Індивідуальні заняття з реабілітологом;
💊Медикаментозна відновна терапія направлена на:
- зняття побічних ефектів від хіміотерапії
- усунення білкової недостатності
- нормалізацію картини крові
- поліпшення загального самопочуття;
✋Лікувальний масаж;
За відсутності протипоказань призначаються додаткові фізіопроцедури (лімфодренаж, гідромасаж, електроміостимуляція, лазер та інші.);
🥬Індивідуальну програму харчування, підібрану під потреби пацієнта;
🏡Комфортне проживання в затишному номері готелю

Made with