ПРОГРАМА БЕЗПЕЧНОГО ЛІКУВАЛЬНОГО ГОЛОДУВАННЯ У ГРУДНІ

розпочни свій шлях до здорового тіла з МЕДОК!

Illustration
Illustration
Illustration
  • Процедура лікувального голодування в нашому медичному центрі базується на принципі аутофагії - самоочистці клітин, який дозволяє організму ефективніше боротися з вірусами і шкідливими речовинами, сприяє мобілізації та підвищенню захисних сил організму. Фактично - це механізм протидії старінню.
    Наш курс коректується індивідуально для кожного паціента та проводиться під ретельним наглядом лікаря.Лікувальне голодування включає в себе три періоди: підготовчий, розвантажувальний, і відновний.
    У підготовчому періоді проводяться клінічні та лабораторні дослідження, визначається тривалість розвантажувального періоду, призначається спеціальна дієта, яка готує організм до голодування.
    Під час голодування ми додаємо очисні процедури для виведення з організму шлаків і токсичних продуктів, які накопичилися в тканинах і клітинах організму.
    Відновлювальні період включає в себе харчування, що допомагає комфортно та екологічно вийти з голодування.Таким чином, до кінця курсу пацієнт отримує оновлений, оздоровлений організм, і, бонусом - втрату ваги)

Переваги

Профілактика захворювань

Укріплення імунитету, боротьба з інфекціями 

Омолодження

Детокс, відновлення клітин

Схуднення

Безпечна та комфортна втрата ваги

Програми

Ми пропонуємо online курс, та курс із проживанням у медичному центрі. Обидва курси проводяться під ретельним спостереженням лікаря

Illustration

Програма з проживанням у медичному центрі:


● Попередній аналіз стану здоров’я пацієнта, ● Розробка індивідуального курсу з урахуванням стану здоров’я та цілей голодування ● Проміжні аналізи для слідкування за станом здоров’я протягом курсу● Поступовий ввод та вивід із голодування, включаючи спеціальне харчування на початку та наприкінці курсу● Додаткові процедури, для покращення ефекту від програми (СПА процедури, масажі, гідроколонотерапію, мануальну терапію)● Комфортне проживання у готелі медичного центру, нагляд спеціалістів та науковий підхід до лікування – гарантія вашого задоволення та високого результату!
● Тривалість курсу - 14 днів● Вартість - 35 000 грн

Illustration

Програма з супроводженням ONLINE

● Аналіз стану здоров’я паціента на підставі медичних аналізів (паціент робить самостійно), ● Розробкf індивідуального курсу з урахуванням стану здоров’я та цілей голодування ● Слідкування за станом здоров’я паціента протягом курсу на підставі медичних аналізів (паціент робить самостійно)● Рекомендації по меню (з рецептами) для входу та виходу із голодування● Індивідуальні рекомендації щодо фізичних вправ та домашніх процедур для покращення ефекту від лікувального голодування
● Тривалість курсу - 14 днів● Вартість - 5 000 грн

Made with